Inspect (7.x-6.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: error
mn: алдаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: warning
mn: сануулга

en: critical
mn: онцгой

en: debug
mn: алдаа засах

en: info
mn: мэдээлэл

en: notice
mn: мэдэгдэл

en: alert
mn: дохиолол
