Inspect (7.x-6.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Development
ne: विकास

en: error
ne: त्रुटि

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: warning
ne: चेतावनी

en: critical
ne: गम्भीर

en: debug
ne: डिबग

en: info
ne: जानकारी

en: notice
ne: सूचना

en: alert
ne: सचेत
