Inspect (7.x-6.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: critical
pa: ਗੰਭੀਰ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ

en: notice
pa: ਸੂਚਨਾ

en: alert
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ
