Inspect (7.x-6.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: error
uk: помилка

en: Length
uk: Довжина

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Filter
uk: Фільтр

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Functions
uk: Функції

en: day
uk: день

en: hour
uk: година

en: warning
uk: попередження

en: critical
uk: критична ситуація

en: Completed
uk: Завершено

en: Failed
uk: Невдало

en: debug
uk: зневадження

en: info
uk: інформація

en: notice
uk: сповіщення

en: Add filter
uk: Додати фільтр

en: Generate
uk: Згенерувати

en: alert
uk: тривога

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Aborted
uk: Припинено
