Inspect (7.x-6.2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: error
vi: lỗi

en: Length
vi: Chiều dài

en: hours
vi: giờ

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Filter
vi: Lọc

en: day
vi: ngày

en: hour
vi: giờ

en: warning
vi: cảnh báo

en: critical
vi: nghiêm trọng

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Failed
vi: Thất bại

en: debug
vi: gỡ lỗi

en: info
vi: thông tin

en: notice
vi: chú ý

en: alert
vi: báo động

en: Inspect
vi: Xem xét
