Inspect (7.x-6.3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: error
cs: chyba

en: Length
cs: Délka

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Filter
cs: Filtr

en: day
cs: den

en: hour
cs: hodina

en: warning
cs: varování

en: critical
cs: kritické

en: Completed
cs: Dokončené

en: debug
cs: ladění

en: notice
cs: poznámka

en: Generate
cs: Generovat

en: alert
cs: upozornění

en: Inspect
cs: Inspekce
