Inspect (7.x-6.3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: error
el: σφάλμα

en: Length
el: Μήκος

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: day
el: ημέρα

en: hour
el: ώρα

en: warning
el: προειδοποίηση

en: critical
el: κρίσιμο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: debug
el: αποσφαλμάτωση

en: info
el: πληροφορία

en: notice
el: ειδοποίηση

en: alert
el: συναγερμός
