Inspect (7.x-6.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: error
hi: त्रुटि

en: Length
hi: लंबाई

en: days
hi: दिन

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Filter
hi: फिल्टर

en: day
hi: दिन

en: hour
hi: घंटा

en: warning
hi: चेतावनी

en: critical
hi: संकटपूर्ण

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: debug
hi: डीबग

en: info
hi: जानकारी

en: notice
hi: नोटिस

en: alert
hi: चेतावनी
