Inspect (7.x-6.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: error
nl: fout

en: Length
nl: Lengte

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Id
nl: ID

en: day
nl: dag

en: hour
nl: uur

en: warning
nl: waarschuwing

en: critical
nl: kritiek

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: notice
nl: mededeling

en: Generate
nl: Genereer

en: alert
nl: alarm

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Aborted
nl: Afgebroken
