Inspect (7.x-6.3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: debug
or: ତ୍ରୁଟି ଅନ୍ବେଷଣ

en: info
or: ସୂଚନା

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା
