Inspect (7.x-6.3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: error
sk: chyba

en: Length
sk: Dĺžka

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: warning
sk: upozornenie

en: critical
sk: kritická chyba

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: debug
sk: ladenie

en: notice
sk: poznámka

en: Add filter
sk: Pridať filter

en: Generate
sk: Generovať

en: alert
sk: upozornenie
