Inspect (7.x-6.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: error
sl: napaka

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: warning
sl: opozorilo

en: critical
sl: kritično

en: debug
sl: razhroščevanje

en: notice
sl: obvestilo

en: alert
sl: opozorilo
