Inspect (7.x-6.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: error
sv: fel

en: Length
sv: Längd

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: day
sv: dag

en: hour
sv: timme

en: warning
sv: varning

en: critical
sv: kritisk

en: Completed
sv: Slutförd

en: Failed
sv: Misslyckades

en: notice
sv: notis

en: Generate
sv: Generera

en: alert
sv: varning
