Inspect (7.x-6.4) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: error
fil: mali

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Filter
fil: Salain

en: warning
fil: babala

en: critical
fil: kritikal

en: debug
fil: kumpuni

en: info
fil: impormasyon

en: notice
fil: paunawa

en: alert
fil: alerto
