Inspect (7.x-6.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Development
jv: Pangembangan

en: error
jv: salah

en: To
jv: Marang

en: Filter
jv: Saring

en: warning
jv: weling

en: critical
jv: Kritis

en: debug
jv: métani

en: About
jv: Ngenani

en: notice
jv: Woro-woro

en: alert
jv: waspada
