Inspect (7.x-6.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: error
mr: तृटी

en: Length
mr: लांबी

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी

en: critical
mr: गुंतागुंतीचे

en: info
mr: माहिती

en: notice
mr: सूचना
