Inspect (7.x-6.4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: error
sr: грешка

en: Filter
sr: Филтрирај

en: warning
sr: упозорење

en: critical
sr: критично

en: Completed
sr: Завршено

en: debug
sr: отклањање грешака

en: info
sr: информација

en: notice
sr: обавештење

en: alert
sr: Опрезност
