Inspect (7.x-6.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: warning
ug: دىققەت

en: critical
ug: خەتەرلىك

en: About
ug: ھەققىدە

en: alert
ug: ئەسكەرتىش
