Inspect (7.x-6.5) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Development
it: Sviluppo

en: error
it: errore

en: Length
it: Lunghezza

en: hours
it: ore

en: days
it: giorni

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Filter
it: Filtra

en: day
it: giorno

en: hour
it: ora

en: warning
it: avviso

en: critical
it: critico

en: Completed
it: Completato

en: Failed
it: Non riuscito

en: info
it: informazioni

en: notice
it: avviso

en: Generate
it: Genera

en: alert
it: avviso
