Inspect (7.x-6.5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Development
mg: Fivoarana

en: error
mg: hadisoana

en: Filter
mg: Sivana
