Inspect (7.x-6.5) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: error
pt: erro

en: Length
pt: Extensão

en: hours
pt: horas

en: days
pt: dias

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Filter
pt: Filtro

en: Functions
pt: Funções

en: day
pt: dia

en: hour
pt: hora

en: warning
pt: aviso

en: critical
pt: crítico

en: Completed
pt: Concluído

en: Failed
pt: Falhou

en: info
pt: informação

en: notice
pt: observação

en: Generate
pt: Gerar

en: alert
pt: alerta
