Inspect (7.x-6.5) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: error
si: දෝෂය

en: day
si: දවස

en: hour
si: පැය

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: info
si: තොරතුරු

en: notice
si: දැන්වීම

en: alert
si: සෝදිසිය
