Inspect (7.x-6.5) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: error
sq: gabim

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri

en: warning
sq: paralajmërim

en: critical
sq: kritik

en: info
sq: informacion

en: notice
sq: njoftim

en: alert
sq: alarm
