Inspect (7.x-6.6) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།
