Inspect (7.x-6.6) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: error
eo: eraro

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo

en: warning
eo: averto

en: critical
eo: kritika

en: debug
eo: sencimigo

en: info
eo: informo

en: notice
eo: rimarko

en: alert
eo: atentigo
