Inspect (7.x-6.6) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: error
hr: greška

en: Length
hr: Dužina

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: Functions
hr: Funkcije

en: warning
hr: upozorenje

en: critical
hr: kritično

en: debug
hr: otklanjanje grešaka

en: notice
hr: napomena

en: alert
hr: uzbuna
