Inspect (7.x-6.6) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: critical
ml: അടിയന്തിരം

en: debug
ml: ഡീബഗ്

en: info
ml: വിവരം

en: notice
ml: അറിയിപ്പ്

en: alert
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
