Inspect (7.x-6.6) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Length
my: အရှည်

en: From
my: မှ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: day
my: နေ့

en: hour
my: နာရီ

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: critical
my: ဆိုးရွားနေသည့်/ဆိုးရွားနေ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: debug
my: ယုတ္တိအမှား ရှာဖွေဖော်ထုတ်သည်

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ

en: alert
my: သတိပေးချက်
