Inspect (7.x-6.6) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Development
nn: Utvikling

en: error
nn: feil

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: day
nn: dag

en: hour
nn: time

en: warning
nn: åtvaring

en: critical
nn: kritisk

en: debug
nn: feilsøking

en: notice
nn: varsel

en: alert
nn: alarm
