Inspect (7.x-6.6) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: error
pl: błąd

en: Length
pl: Długość

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: day
pl: dzień

en: hour
pl: godzina

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: critical
pl: sytuacja krytyczna

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: info
pl: informacja

en: notice
pl: wiadomość

en: Generate
pl: Generuj

en: Aborted
pl: Przerwano
