Inspect (7.x-6.6) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Development
fa: توسعه

en: Length
fa: طول

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Filter
fa: صافی

en: Id
fa: هویت

en: info
fa: اطلاعات
