Inspect (7.x-6.6) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: error
th: ผิดพลาด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: warning
th: คำเตือน

en: critical
th: อันตราย

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: debug
th: ดีบั๊ก

en: info
th: เพื่อทราบ

en: notice
th: ข้อสังเกต

en: alert
th: ตื่นตัว
