Inspect (7.x-6.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: error
bs: greška

en: warning
bs: upozorenje

en: critical
bs: kritično

en: alert
bs: upozorenje
