Inspect (7.x-6.7) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Length
ca: Llargada

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: day
ca: dia

en: hour
ca: hora

en: warning
ca: avís

en: critical
ca: crític

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: debug
ca: depuració

en: info
ca: informació

en: notice
ca: notícia

en: Generate
ca: Genera

en: alert
ca: alerta
