Inspect (7.x-6.7) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Development
eu: Garapena

en: error
eu: errorea

en: Length
eu: Luzera

en: days
eu: egunak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazkia

en: day
eu: egun

en: hour
eu: ordua

en: warning
eu: abisua

en: critical
eu: larria

en: Completed
eu: Osatuta

en: debug
eu: arazketa

en: notice
eu: oharra

en: alert
eu: erne
