Inspect (7.x-6.7) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: error
lt: klaida

en: Length
lt: Ilgis

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: day
lt: diena

en: hour
lt: valanda

en: warning
lt: įspėjimas

en: critical
lt: kritiška

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: debug
lt: derinimas

en: info
lt: informacija

en: notice
lt: pastebėjimas

en: alert
lt: įspėjimas
