Inspect (7.x-6.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Development
az: Develop

en: error
az: səhv

en: Length
az: Uzunluq

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: About
az: Haqqında
