Inspect (7.x-6.7) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: error
bg: грешка

en: Length
bg: Времетраене

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: Id
bg: Номер

en: warning
bg: предупреждение

en: critical
bg: критично

en: info
bg: информация

en: notice
bg: известие

en: alert
bg: тревога
