Inspect (7.x-6.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: error
bn: ত্রুটি

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: warning
bn: সতর্কীকরণ

en: debug
bn: ডিবাগ

en: info
bn: তথ্য
