Inspect (7.x-6.7) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: error
cy: gwall

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Filter
cy: Hidlydd

en: hour
cy: awr

en: warning
cy: rhybudd

en: critical
cy: difrifol

en: debug
cy: dadfygio

en: info
cy: gwybodaeth

en: notice
cy: hysbysiad
