Inspect (7.x-6.7) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Development
fr: Développement

en: error
fr: erreur

en: Length
fr: Longueur

en: hours
fr: heures

en: days
fr: jours

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Filter
fr: Filtrer

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: day
fr: jour

en: hour
fr: heure

en: warning
fr: avertissement

en: critical
fr: critique

en: Completed
fr: Terminé

en: Failed
fr: Échec

en: debug
fr: débogage

en: notice
fr: information

en: Add filter
fr: Ajouter un filtre

en: Generate
fr: Générer

en: alert
fr: alerte

en: Inspect
fr: Inspecter

en: Aborted
fr: Abandonné
