Inspect (7.x-6.7) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: error
hy: սխալ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: warning
hy: զգուշացում

en: critical
hy: կրիտիկական

en: info
hy: տեղեկություն

en: notice
hy: տեղեկացում

en: alert
hy: զգուշացում
