Inspect (7.x-6.7) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: error
ka: შეცდომა

en: Length
ka: სიგრძე

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: critical
ka: კრიტიკული

en: debug
ka: დებაგი

en: info
ka: ინფორმაცია

en: notice
ka: შენიშვნა

en: alert
ka: გაფრთხილება
