Inspect (7.x-6.7) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Development
kk: Дамыту

en: error
kk: Қате

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле

en: warning
kk: ескерту

en: critical
kk: cыни

en: debug
kk: түзету

en: info
kk: ақпарат

en: notice
kk: хабарлама

en: alert
kk: ескерту
