Inspect (7.x-6.3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: error
ro: eroare

en: Length
ro: Lungime

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: day
ro: zi

en: warning
ro: atenţie

en: critical
ro: critic

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: debug
ro: depanare

en: notice
ro: notă

en: Generate
ro: Generează

en: alert
ro: alertă
