Inspect (7.x-6.7) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: error
te: సమస్య

en: days
te: రోజులు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: day
te: రోజు

en: hour
te: గంట

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: critical
te: విశమం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: debug
te: డీబగ్

en: info
te: సమాచారం

en: notice
te: గమనిక

en: alert
te: హెచ్చరిక
