Instagram Block (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Save
de: Speichern

en: configure
de: Konfigurieren

en: here
de: hier

en: User Id
de: Benutzer-ID

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: Thumbnail Preview
de: Miniaturabildvorschau

en: Image resolution
de: Bildauflösung
