Instagram Block (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Tag
ar: وسم

en: Save
ar: حفظ

en: configure
ar: ضبط

en: here
ar: هنا

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Configuring block settings
ar: اعدادات قالب التهيئة
