Instagram Block (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: configure
el: ρύθμιση

en: here
el: εδώ

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Configuring block settings
el: Διευθέτηση ρυθμίσεων μπλοκ
