Instagram Block (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Tag
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: configure
es: configurar

en: here
es: aquí

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Configuring block settings
es: Configurando opciones del bloque
